ŞİRKET HAKKINDA

TOKER Sondaj ve İnşaat Müh. Müş. A.Ş. kurulduğu 1976 yılının sonlarından bu yana uluslararası standartlarda inşaat mühendisliği, zemin mekaniği ve geoteknik mühendisliğinde etüt, proje, uygulama ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

TOKER, ayrıca tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosuyla 20 yılı aşkın bir süredir çevre geotekniği ve hidrojeolojik araştırmalar alanında da hizmetlerini sürdürmektedir.

TOKER

TOKER kurulduğu ilk günden bugüne kadar çok sayıda otoyol, devlet yolu, köprü, viyadük, enerji santralleri, askeri tesisler, kanalizasyon ve arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, endüstriyel yapı, iş merkezi, toplu konut, rıhtım, iskele, havaalanı v.b. zemin etüdü ve temel mühendisliği projelendirme hizmetleri vermiş ve bunların gerçekleştirilmesinde uygulama müşavirliği ve kontrollüğü yapmıştır.

TOKER temel mühendisliği uygulamalarında ise fore kazık, mini kazık, ankraj, enjeksiyon, jet grout, zemin ıslahı, temel takviyesi v.b. konularda faaliyetlerini sürdürmektedir.

NEDEN BİZ?

TOKER 2 adet fore kazık, 1 adet kafes bomlu paletli vinç, 3 adet ankraj ve mini kazık, 4 adet paletli ve 3 adet kamyona monte sondaj makinası ile hizmet vermektedir.
Her türlü arazi deneyi ve aletsel gözlem yapabilen firma, Türkak tarafından akredite kendi zemin ve kaya mekaniği laboratuvarına sahiptir.

KALİTE

KALİTE YÖNETİMİ

TOKER ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
Zemin ve Kaya Mekaniği Laboratuvarı TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği Belgesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Laboratuvar İzin Belgesine sahiptir.
TOKER ’in tüm projeleri Profesyonel Sorumluluk Sigortası kapsamındadır.

 

KALİTE POLİTİKASI

TOKER Yönetimi, tüm faaliyetlerinde,

  • Yasal düzenlemelere ve standartlara uymayı,
  • Güvenilir olmayı,
  • Sözleşme süresi içinde işini tamamlamayı,
  • Ürün ve hizmetlerinin kalitesiyle oluşturduğu müşteri memnuniyeti seviyesini yükseltmeyi,
  • İş güvenliğini ve çevrenin korunmasını sağlamak üzere gerekli önlemleri almayı,
  • Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini gözden geçirerek sürekli geliştirmeyi,
  • TOKER ’de ve TOKER için çalışanların sistem şartlarına uymalarını sağlamayı, şirket Politikası olarak benimseyerek taahhüt etmiştir

SERTİFİKALAR